MÖBLER / Kistor / Kista 12319534
nr 1231 9534
Kista
1800-tal. Längd: 105, djup: 54 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:20:53
Pakistanska mattor